MÖBLER / Soffor / Soffa 17025365

nr 1702 5365

Soffa

trä och metall. Längd: 115 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:35:34

17/5 08:34:51 1      300 kr
17/5 15:05:10 2      Vinnande bud